Haber

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde asfalt çalışmaları hızlandı

Yaklaşık 14 yılda 2 milyon ton asfaltın döküldüğü Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde havaların ısınmasıyla birlikte asfalt çalışmaları hız kazandı.

Şahinbey Belediyesi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşların rahat yol kullanımı için 14 yılda 2 milyon 36 bin 491 ton asfalt döktü. Asfaltlama çalışmalarını gece gündüz demeden sürdüren gruplar, havaların ısınmasıyla birlikte çalışmalarına hız verdi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbeylilere her şeyin daha iyisini sunmak için asfalt seferberliği başlattıklarını belirterek, çalışmaların gece gündüz devam ettiğini kaydetti. Önder Tahmazoğlu, “Şahinbey Belediyesi olarak asfaltlama çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Asfalt dönemi açıldıktan sonra mahallelerimizde yıpranan kilit taşı ve asfalt alanları yeniden yapıyoruz. Onların ihtiyaçlarına çözüm üretmek bizim için en büyük memnuniyet” ve memnuniyetlerini görmek. Plan ve program dahilinde diğer mahallelerimizde de asfalt çalışmalarımız devam edecek” dedi. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu